המלצות לקוחות

רימון, בוגר המערכת הבנקאית, נחשף לשיטות הבנקאים ומסביר כיצד להימנע מהמלכודות והמוקשים שהבנק מפזר. מפגישת הייעוץ איתו, ניתן בהחלט לומר כי עבור רימון תחום ייעוץ המשכנתאות הוא לא מקצוע אלא שליחות ומתוך שליחות זו מגיעות תוצאות מצוינות.

עורך דין גיא מנדלסון

אני רוצה לציין שאחת מההחלטות החשובות שעשיתי היא שנפגשתי עם רימון, עשית לי סדר בראש וקיבלתי לא מעט כלים כיצד למנף ואיך להגיע בסופו של דבר לשקט פיננסי… מעבר לפגישה שהייתה לנו רימון רימון גם מקדיש מזמנו ונותן מענה בשעת הצורך. תודה רבה רימון חייט.
מאד ממליץ למשפחות שרוצות לקנות נכס נוסף או למחזר משכנתא.אני רוצה לציין שאחת מההחלטות החשובות שעשיתי היא שנפגשתי עם רימון, עשית לי סדר בראש וקיבלתי לא מעט כלים כיצד למנף ואיך להגיע בסופו של דבר לשקט פיננסי… מעבר לפגישה שהייתה לנו רימון רימון גם מקדיש מזמנו ונותן מענה בשע הצורך. תודה רבה רימון חייט.

מאד ממליץ למשפחות שרוצות לקנות נכס נוסף או למחזר משכנתא.

איציק ברכה

רימון, כלכלן מבריק בעל יכולת הפשטה והסברה של מושגים מסובכים. הגעתי אליו להתייעצות עם המון לבטים טרם קניית בית. רימון הסביר לי את כל הסיכונים, בנה לי תמהיל מתאים ליכולת הכלכלית שלי והדריך אותי כיצד להתנהל מול הבנקים השונים. בסיום הייעוץ יצאתי הרבה יותר רגוע עם כלים להמשך התהליך בצורה הרבה יותר יעילה. כמו כן, הוא המשיך ללוות אותי בכל שאלה או התלבטות גם לאחר הייעוץ.

ממליץ בחום – משה מהרבן

ממליצה בחום!!

תודה לאחותי הקטנה ויקטוריה פולאק על ההיכרות עם הספר משכנתה יעילה שהובילה לייעוץ עם רימון שנתן לנו תחושה שאנחנו בידיים טובות מאד בעסקה של חיינו.

שרית ויגבני זומר

זוכרות את הסצנה במטריקס שניאו רואה את המטריקס? אז ככה רימון. הוא רואה את המספרים. הוא רואה לאן נעלם לנו הכסף ואיך ידיים אחרות משחקות בו ואם זה טוב לנו או לא. הוא יודע לחשב את זה. ויותר מהכל, הוא יודע להסביר את זה לנו ואז גם אנחנו מבינים פתאום

שירי גוטרמן