מיחזור משכנתה היא פעולה של פירעון הלוואה אחת באמצעות לקיחת הלוואה אחרת בתנאים טובים יותר. לעתים ניתן להשיג באמצעות מיחזור משכנתה חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים. כדי לקבל הערכה לכדאיות מיחזור המשכנתה יש להוציא מהבנק דו"ח יתרות משכנתה. שימו לב כי הבדיקה מחייבת את הדו"ח המלא שדוגמאות שלו לפי בנקים והוראות הפקה אפשר לראות כאן

כאשר הדו"ח בידכם בקובץ PDF, תוכלו למלא את הפרטים למטה ולהעלות את הדו"ח לבדיקה. עלות הבדיקה הינה 150 שקלים להלוואה עם עד 5 מסלולים. מחירון מלא אפשר לראות כאן לאחר מילוי הפרטים למטה, תועברו לדף התשלום.

שאלות נפוצות

האם לקוחות עבר זכאים לבדיקה חינם?

כן. לקוחות שעברו אצלי ייעוץ משכנתה או ייעוץ כלכלי אינם צריכים לשלם על הבדיקה. אינכם צריכים לשלם בעמוד הבא

איך אתה מחליט איזה מסלולים לבחור עבורי בעת בדיקת מיחזור משכנתה?

בשלב זה איני יודע עליכם כלום עדיין. ייתכן ואתם יכולים לקחת על גבכם סיכון גבוה יותר (בתמורה לסיכוי חיסכון גבוה יותר) מאשר לקחתם במקור. ייתכן ואתם צריכים להקטין את הסיכונים כי גם במקור לקחתם הלוואה מסוכנת מידי. האם יש לכם סכום כסף שיגיע בקרוב וכו'. לפיכך איני משנה את התמהיל המקורי (אלא אם יש שם משהו זועק לשמיים) אלא משאיר את אותו תמהיל ובודק את ריביות השוק הנוכחיות כפי שאני רואה בשוק לעומת הריביות במסלולי המשכנתה הנוכחית שלכם. על בסיס הנחה זו מבוצעת הערכת החיסכון.

אני רואה בדו"ח היתרות עמלת היוון (קנס פירעון מוקדם) של 50,000 שקלים. האם יש סיכוי שהמיחזור יחסוך לי כסף למרות עמלה זו?

בהחלט כן. ובכל מקרה הערכת החיסכון הינה לאחר תשלום עמלת הפירעון המוקדם. כלומר בהחלט יכול להיות מצב בו למרות תשלום עמלה של 50,000 שקלים, יהיה חיסכון של 70,000 שקלים נוספים.

כמה זמן לוקחת בדיקת המיחזור?

בדרך כלל עד שבוע אלא אם יש עומס חריג.

כמה זמן לוקח למחזר משכנתה בפועל
מיחזור משכנתה מקטין את רווחי הבנקים. זו לא פעולה שהם אוהבים לעשות, גם כשממחזרים מבנק אחד לבנק אחר. פעולת המיחזור בפועל יכולה לקחת כחודשיים ולעתים אף יותר. יש להיות סבלניים זה בהחלט עשוי להשתלם בגדול בסוף הדרך.

בדיקת מיחזור משכנתה

נתונים הדרושים לבדיקת מיחזור משכנתה
 • שם ושם משפחה
 • סך הכנסות נטו של המשפחה משכר דירה, משכורות ועסק עצמאי
 • הערכה גסה של שווי הדירה שלך
 • מיחזור הוא שינוי התנאים של המשכנתה. פירעון מוקדם הינו הפקדה של סכום חד פעמי כדי לכסות חלק מהמשכנתה. אם יש לכם כסף שאתם יכולים באמצעותו לכסות חלק מהמשכנתה, כתבו את הסכום כאן
 • שחרר קבצים כאן או
  סוגי קבצים מורשים: pdf, Max. file size: 2 MB.
   כאן יש להעלות את קובץ ה- PDF עם דו"ח יתרות המשכנתה כפי שהתקבל מהבנק. דוגמאות לדו"ח יתרות של הבנקים השונים ניתן לראות כאן - http://bit.ly/2DtckmH שימו לב! ניתן להעלות כמה דפים של אותה משכנתה. אין להעלות משכנתאות נפרדות. אם יש דירות שונות ומשכנתאות שונות, כל משכנתה, טופס נפרד בבקשה.
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

  2 תגובות על “בדיקת מיחזור משכנתה

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.