המטרה שלי הינה לשפר את מצבכם הכלכלי. למען מטרה זו אני פועל בשתי צורות:

  1. ייעוץ בנושא משכנתאות והשקעות בנדל"ן על מנת שתוכלו בשלב ראשון לצמצם את עלויות המשכנתא ובשלב השני, אם יתאים לכם, להרוויח מהשקעה בנדל"ן.
  2. שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע שונים אשר יכולים, כל אחד בתחומו, לשפר את מצבכם.

כל אנשי המקצוע עליהם אני ממליץ הינם כאלו שנבדקו על ידי ונמצאו מתאימים למטרה שלי – שיפור מצבכם הכלכלי. בסופו של דבר, השם הטוב שלי, תלוי לא רק בפעולות שאני עושה אלא גם באנשים עליהם אני ממליץ.

 זקוקים ל- דירה בחולון? עורך דין מומחה לנדל"ן? רוצים לשלם פחות על ביטוח החיים למשכנתא שלכם?

ויסמן לוגו

קבלן מוביל בחולון

ויסמן חברה לבניין הינה חברה קבלנית משפחתית בעלת למעלה מחמישים שנות ניסיון בבנייה ברמה הגבוהה ביותר.במסגרת שיתוף הפעולה איתי יקבל כל רוכש אשר הגיע דרכי

הנחה של 20,000 שקלים במחיר הדירה + ייעוץ משכנתא חינם.

משמעותו של ייעוץ המשכנתא בחינם יכולה להיות הרבה יותר מאשר

עלות השיפוץ בסך 1850 שקלים ואפילו יותר מאשר ה-

20,000 שקלים הנחה במחיר

 
סוכן ביטוח חיים
 
עמנואל סונבוליאן, בעל רישיון ייעוץ ממשרד האוצר, מבטיח לתת מחיר נמוך ביותר לביטוח חיים עבור משכנתא. אימרו לו שהגעתם דרך רימון חייט, כדי לקבל שירות VIP.
גיא מנדלסון, עו"דעורך דין מומחה לייצוג מול קבלנים ולעסקאות נדל"ן בכלל. על הצורך בעורך דין מטעמכם בכל עסקת נדל"ן ובייחוד בעסקה מול קבלן אין צורך להרחיב. משרד עורכי דין מנדלסון בראשות גיא מנדלסון, מתמחה בנדל"ן ובייצוג קבלנים במכירת דירות. אם התמזל מזלכם ואתם רוכשים דירה מקבלן אותו לא מייצג גיא, אני ממליץ לכם בכל לב לשכור אותו.יש לכם עורך דין? קבלו מגיא בחינם את המדריך לרכישת דירה. רוצים "להכיר" את גיא טוב יותר? תוכלו לצפות בשיחה שלו אתי. לחצו כאן לצפיה בשיחה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *