בזמן האחרון אני נישאל לעתים קרובות שאלות כמו האם לקחת את מקסימום המשכנתה האפשרי או את המינימום ההכרחי? האם למכור את הדירה ולשים את הכסף בפיקדון? ועוד שאלות דומות.

על כל השאלות האלו אני משיב בשאלה קבועה. זו שאלה שלעתים מפתיעה אנשים. זו שאלה חשובה שאני חושב שצריך לשאול אותה באופן קבוע עת מקימים משפחה ובאופן קבוע לאחר מכן ובטח שלפני קבלת החלטה כלכלית משמעותית. מוזמנים לצפות בסרטון.

כתמיד מוזמנים לכתוב הערות למטה., לכתוב ישירות אלי rimon@effm.co.il או להתקשר 054-5232-799.

קישורים

פרטים על ייעוץ משכנתה וייעוץ כלכלי בכלל – https://effectivemortgage.co.il/consulting/
פרקים נבחרים בחינם מהספר משכנתה יעילה –https://rimon.news/freechapter
תובנות כלכליות משנות חיים – https://rimon.news/things
ההסכת (פודקאסט)הון ומיקרופון – http://bit.ly/HonAndMic
הצטרפות לחברים בערוץ היוטיוב כדי לצפות בתכנים ייחודיים או סתם לומר תודה – https://rimon.news/join
קהילת צומחים כלכלית ביחד – https://bit.ly/zomhimcal
קורס נדל"ן חוקי המשחק – https://nadlanrules.co.il/

פינת זיכרון חרבות ברזל

אני מבקש להקדיש מאמר זה לזיכרו של סרן שגיא גולן ז"ל, מפקד צוות ביחידה ללוחמה בטרור. בשבת בבוקר שמע שגיא את החדשות מהדרום כשהיה בביתו. הוא לא זומן למילואים באופן רשמי אך קפץ עצמאית לדרום. כמצטיין רמטכ"ל בשנת 2015, הייתה לו כנראה היסטוריה של לדעת מה צריך לעשות. שגיא נהרג בקרב על בארי שבוע לפני חתונתו. למעשה משפחתו קמה מהשבעה יום לפני החתונה המיועדת עם בן זוגו עומר אוחנה. שגיא היה בוגר החוג כלכלכה ופילוסופיה באונב' העברית בירושלים. התנדב בפעמונים והיה פעיל בתחום החינוך הפיננסי. לאחר מותו המשיך לפרוץ דרכים חדשות כשגרם לשינוי החוק כך שבני זוג מאותו מין יוכרו כמשפחה שכולה במשרד הביטחון. במותו ציווה את החיים להרבה תושבי בארי ותרם לשיויון בישראל. יהי זכרו ברוך מאד.

תמונה של שגיא גולן זכרו לברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *