את משכנתה יעילה בע"מ הקמתי כדי לסייע בעיקר בקבלת החלטות הקשורות לרכישת דירה ומשכנתה. במהלך השנים קרו שני דברים:

  1. אצל אנשים שהגיעו בשל צורך לייעוץ על רכישת דירה הייעוץ התרחב לנושאים רבים אחרים. קרה שאנשים אמרו שהעצות שאינן קשורות לרכישת הדירה כבר היו שוות את התשלום.
  2. אנשים ראו מאמרים, הרצאות, סרטונים ושאר פעילויות, העריכו את דעתי והגיעו להתייעץ בנושאים שלא קשורים למשכנתה ודירה אלא פשוט ייעוץ בקבלת החלטות כלכליות כאלו ואחרות.

לאחר שמשך השנים קראתי המון ספרים על קבלת החלטות, על הטיות בקבלת החלטות ובשילוב כמובן בהכשרתי ככלכלן ובעל עסק משך כ- 20 שנים, חוות דעת רבות של לקוחות הראו שאני יכול להביא תועלת בהחלטות אלו.

אני מזמינכם לפגישת ייעוץ גם בנושאים כלליים הנוגעים להתקדמות כלכלית, צמיחה, הגעה למטרות כלכליות ובגדול שיפור האיתנות והשלווה הכלכלית של המשפחה.

נושאים עליהם נוכל לשוחח

בגדול – מעבר מהשרדות לצמיחה.

  1. מטרות משפחתיות והדרך להגיע אליהן מבחינה כלכלית.
  2. תכנון של סל נכסים מתאים למשפחה מבחינת נדל"ן, ניירות ערך וכו'.
  3. אופן מימון מומלץ לרכב שרוצים לרכוש
  4. עצמאים – כל עניין ההתנהלות הכלכלית והעסקית מאתגר יותר. נוכחתי שיש לי יכולת להביא כאן תועלת רבה.
  5. נושאים רבים נוספים. מוזמנים לבדוק אתי טלפונית 054-5232-799.

נושאים עליהם פחות מתאים לשוחח כנושא ראשי בפגישה

ייעוץ לפני פרישה לפנסיה. איני יועץ פנסיוני. אני מכיר חלק גדול מהנושאים אך זו החלטה שדורשת מומחה בעל רישיון בדיוק כמו שאורטופד מכיר עקרונית גם את מבנה האוזן אבל אם ביום מסוים תכאב גם האוזן וגם הרגל אז תלכו לשני רופאים שונים ולא תצפו שאחד יבדוק הכל. חישובים הנוגעים למס שבח או מסים באופן כללי פרט למס רכישת דירה. לשם כך יש רואי חשבון ועורכות דין.

ייעוץ לגבי יישוב בו כדאי לרכוש דירה להשקעה. כלכלן מקבל נתונים ועוזר לעבדם כדי לקבל החלטה. איני עוסק בתיווך דירות או במכירה של כל מוצר אחר מלבד ידע. איני מתיימר להכיר את כל היישובים והשכונות בארץ אך בהחלט אוכל לתת כלים כדי להכריע בין חלופות שונות או להמליץ על מי שכן מסייע בבחירת דירה לרכישה להשקעה.

איך זה מתנהל?

הייעוץ מתנהל במסגרת פגישה של עד שעתיים בה אני מקבל מצד אחד את הכל הנתונים ומצד שני את כל השאלות וכל ההתלבטויות. בפגישה אני מתייחס לכל הדברים. תוכלו לראות איך אני בונה את קובץ הנתונים והחישובים באמצעותו מאוחר יותר אקבל את ההחלטה לגבי הדרך בה כדאי לכם ללכת.

בפגישה אתייחס לכל הדברים ובימים שלאחריה תקבלו קובץ עם ההמלצות שלי לגבי דרך ההתקדמות המתאימה ביותר לדעתי. במידת הצורך אפשר לקיים פגישה נוספת לשאלות והבהרות ללא תשלום נוסף.

עלות הפגישה וקובץ הייעוץ הינה 2,200 שקלים כולל מע"מ.

שאלות? צרו קשר כאן rimon@effm.co.il או כאן – 054-5232-799

אפשר לקבוע ישירות ביומן שלי מכאן –

בהצלחה רבה ולצמיחה מתמדת, רימון