ראשי » בלוג » ניהול עסק בימי קורונה

ניהול עסק בימי קורונה

להיות עצמאי זה דבר מתגמל בצורה בלתי רגילה. יש בזה לדעתי יתרונות רבים כולל יציבות גדולה יותר מאשר אצל שכירים. לא הייתי רוצה בשום אופן לחזור ולהיות שכיר. בעבר כתבתי מה לדעתי צריכה לעשות הממשלה לנוכח משבר הקורונה. בכנות, היה עדיף שלא יעשו שום דבר. כאר החליטו (ואחר כך שינו את ההחלטה) לתת פיצוי רק לעצמאים עם הכנסות של פחות מ- 12,000 שקלים בחודש למעשה ירקו בפנים של רוב העצמאים אשר מקפידים להוציא חשבונית על כל הכנסה ובאופן כללי מצליחים (לא באופן מאד גדול, 12,000 עלות מעביד זהו סף הצלחה נמוך).

אבל אנו לא כאן כדי לדבר על הממשלה. אנו כאן כדי לקחת אחריות ולהיות במצב בו לא נזדקק לממשלה. רונלד רייגן ז"ל אמר פעם שהמילים הכי מפחידות באנגלית הן:

הכי מפחיד…

ובכן, אם על עצמנו יש לדאוג אז שמחתי מאד להזמנה של חברתי קרן-אור ארזי לדבר עם חברי גיא מנדלסון ואתי על היערכות עסקית ואישית לאתגרי התקופה. האמתשקבענו לבצע את השידור עוד לפני מלוא התפרצות הקורונה. ישבנו בבית קפה אבל כמעט לבד. סוג של זמן דמדומים. עוד לא הבנו לאן הולכים ותכננו את הכנס שלאחר השידור. ובכן כנס יהיה אבל בעתיד הרחוק יותר ותכני השידור הותאמו לתקופה. מוזמנים להאזין, להגיב ולהיות בקשר.

אפשר לצפות כאן דרך יוטיוב או בכל אפליקצית הסכתים (פודקאסטים) תחת הפודקאסט שלי הון ומיקרופון

בהצלחה בכל, רימון חייט 054-5232-799 – rimon@effm,co,il

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


תגובות מפייסבוק: