ראשי » בלוג » מיחזור משכנתה

מיחזור משכנתה

מיחזור משכנתה הוא פעולה לשינוי תנאים של משכנתה קיימת. בשונה מפירעון מוקדם של משכנתה, במיחזור איננו צריכים להביא כסף מכיסינו אלא אנו פשוט פועלים לשינוי תנאים בהלוואה קיימת. למעשה לא ניתן לשנות את התנאים בהלוואה קיימת. מה שאפשר לעשות הוא לקחת הלוואה חדשה בסכום החוב במסלול אחד או יותר מאחד בהלוואה הקיימת ובאמצעות ההלוואה חדשה לבצע פירעון מוקדם למסלול או כלל ההלוואה הקיימת. כך, בסופו של תהליך נקבל הלוואה חדשה בתנאים שמתאימים לנו יותר. כדאי לבצע מיחזור משכנתה כתוצאה משינוי בתנאים האישיים כמו למשל יכולת לשלם יותר או פחות בכל חודש או כתוצאה מתנאים כלליים כמו למשל ירידת ריבית כללית במשק. 

הבנק מצידו מעדיף שלא נעשה מיחזורים אשר יגרמו לירידה בהכנסותיו. עמלת פירעון מוקדם למשל היא כלי יעיל כדי להניא אנשים מביצוע מיחזור למרות שבמקרים רבים, גם אם ישלמו עמלה של עשרות אלפי שקלים, עדיין יהיה כדאי להם למחזר את המשכנתה

כדי לקבל חוות דעת על כדאיות מיחזור משכנתה יש לקבל מהבנק דו"ח יתרות משכנתה אותו ניתן לקבל בחינם על ידי פניה למוקד שירות הלקוחות של הבנק. באמצעות דו"ח זה אני יכול לבצע את הבדיקה עבורכם בעלות של 150 שקלים. 

שלחו את דו"ח היתרות אלי לכתובת rimon@effm.co.il ובמקביל לחצו על הכפתור שלמטה לצורך תשלם. שימו לב לסרוק או לצלם את דו"ח היתרות ברמה גבוהה ועם אור מתאים (עדיף בשמש) כדי שלא יהיו טעויות. 

במייל שאתם שולחים עם דו"ח היתרות ציינו את התשלום החודשי המירבי שתוכלו לשלם למשכנתה שלכם. 

לתשלום

לאחר שתקבלו אומדן רווחיות לביצוע המיחזור תוכלו לבצעו באופן עצמאי או בעזרתי על בסיס תהליך הייעוץ שפרטיו כאן

Facebook Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


תגובות מפייסבוק: